• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Iaşi până la București

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in București

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 71,76 RON
Durata călătoriei 7 h 20 min
Călătorii pe zi 9
Prima plecare 04:00
Ultima plecare 01:30
Distanța 325 km

Prețul biletului Iaşi - București în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
78,25 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
400,55 RON
283,18 RON
283,18 RON
259,21 RON
283,18 RON
283,18 RON
223,98 RON
48,72 RON
48,72 RON
58,47 RON
Detalii
58,47 RON
58,47 RON
Detalii
Autogari-logo
Autogari
Durata: 7 h 49 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
00:30 - 08:19
70 RON
Mirtrans Express-logo
Mirtrans Express
Durata: 7 h 10 min
Iasi - Statuie Mihai Viteazu (Copou) - Bucuresti - Autogara Filaret
00:00 - 07:10
75 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 7 h 16 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
03:00 - 10:16
80 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 7 h 16 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
07:50 - 15:06
80 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 7 h 16 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
12:30 - 19:46
80 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 7 h 16 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
15:00 - 22:16
80 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 7 h 16 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
18:50 - 02:06
80 RON

Când primele și ultimele autobuze de la Iaşi pentru a părăsi București?

Primul autobuz pleacă la ora la 04:00 București ultimul, în timp ce ultima este programată la 01:30. Călătoria durează pe 7 h 20 min medie, dar cele mai rapide conexiuni iau numai :7 h 10 min.

Văzut distanța mică între Iaşi și București, de asemenea, puteți alege să călătorească cu trenul sau carpooling. Cheltuielile puțin mai mulți bani, călătoria ta va deveni mai confortabil.

Stațiile de plecare

Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
Iasi - Statuie Mihai Viteazu (Copou)

Stații de destinație

Bucuresti - Autogara IDM Basarab Kennedy
Bucuresti - Autogara Filaret
Logo