• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la București până la Buzău

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Buzău

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 48,72 RON
Durata călătoriei 2 h 2 min
Călătorii pe zi 11
Prima plecare 00:30
Ultima plecare 21:00
Distanța 98 km

Prețul biletului București - Buzău în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
48,72 RON
48,72 RON
Detalii
Detalii
48,72 RON
Detalii
48,72 RON
12,18 RON
19,49 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
00:30 - 02:30
48,72 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
02:00 - 04:00
48,72 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
04:00 - 06:00
48,72 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
10:00 - 12:00
48,72 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
11:30 - 13:30
48,72 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
13:00 - 15:00
48,72 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 2 h
Bucharest Henri Coandă Airport - Buzau
14:30 - 16:30
48,72 RON

La ce oră sunt autobuzele pentru Buzău?

Cel mai scurt timp vă puteți lăsa de la București este la 01:30, în timp ce ultimul autobuz este la 21:00. Călătoria durează pe 2 h 1 min medie, dar poate, de asemenea, ultimul :2 h cu cele mai rapide conexiuni.

Pentru călătoriile relativ scurte, cum ar fi cea de la București la Buzău, ai putea, de asemenea, alege să călătorească prin carpooling, alternativa mai ieftina, sau cu trenul, o alegere ecologică.

Logo