• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la București până la Brăila

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Brăila

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 73,08 RON
Durata călătoriei 3 h 30 min
Călătorii pe zi 12
Prima plecare 03:30
Ultima plecare 23:00
Distanța 175 km

Prețul biletului București - Brăila în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
46,75 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
29,23 RON
25,58 RON
Detalii
Detalii
Detalii
23,14 RON
Detalii
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
01:00 - 04:30
78,88 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
02:30 - 06:00
78,88 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
04:00 - 07:30
78,88 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
08:00 - 11:30
78,88 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
12:00 - 15:30
78,88 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
13:30 - 17:00
78,88 RON
Transfero-logo
Transfero
Durata: 3 h 30 min
OTP Airport - Braila
15:00 - 18:30
78,88 RON

La ce oră autobuzele pentru a părăsi Brăila?

Primul autobuz pleacă la ora la 03:30 Brăila ultimul, în timp ce ultima este programată la 23:00. Călătoria durează pe 3 h 30 min medie, dar cele mai rapide conexiuni iau numai :3 min.

Pentru călătoriile relativ scurte, cum ar fi cea de la București la Brăila, ai putea, de asemenea, alege să călătorească prin carpooling, alternativa mai ieftina, sau cu trenul, o alegere ecologică.

Stațiile de plecare

OTP Airport
Bucharest Henri Coandă Airport

Stații de destinație

Braila
Logo