• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la București până la Bistriţa

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Bistriţa

Detaliile călătoriei

Distanța 325 km

Prețul biletului București - Bistriţa în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
43,85 RON
Detalii
Detalii
68,21 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Fany-logo
Fany
Durata: 10 h 45 min
Bucuresti - Autogara Filaret - Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA)
04:00 - 14:45
Fany-logo
Fany
Durata: 11 h 30 min
Bucuresti - Autogara Filaret - Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA)
04:00 - 15:30
Fany-logo
Fany
Durata: 11 h 20 min
Bucuresti - Autogara Militari - Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA)
09:30 - 20:50
Autogari-logo
Autogari
Durata: 13 h
Bucuresti - Autogara Militari - Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA)
11:00 - 00:00
Fany-logo
Fany
Durata: 12 h 45 min
Bucuresti - Autogara Militari - Bistrita - Statie Bistrita
13:30 - 02:15
Autogari-logo
Autogari
Durata: 12 h 15 min
Bucuresti - Autogara Militari - Bistrita - Statie Bistrita
14:00 - 02:15
Alis Grup-logo
Alis Grup
Durata: 11 h 15 min
Bucuresti - Autogara Militari - Bistrita - Statie Bistrita
15:00 - 02:15

La ce oră sunt autobuzele pentru Bistriţa?

Primul autobuz pleacă de la București la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Văzut distanța mică între București și Bistriţa, de asemenea, puteți alege să călătorească cu trenul sau carpooling. Cheltuielile puțin mai mulți bani, călătoria ta va deveni mai confortabil.

Stațiile de plecare

Bucuresti - Autogara Filaret
Bucuresti - Autogara Militari

Stații de destinație

Bistrita - Autogara Bistrita (Heniu SA)
Bistrita - Statie Bistrita
Logo